Opcje przeglądania
Oxyline PÓŁMASKA FILTRUJĄCA DONALD FFP2 V NR D SKŁADANA Z ZAWORKIEM Oxyline PÓŁMASKA FILTRUJĄCA DONALD FFP2 V NR D SKŁADANA Z ZAWORKIEM
Cena: 14,76 zł (netto: 12,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Oxyline Półmaska jednorazowa DONALD FFP2 NR D Oxyline Półmaska jednorazowa DONALD FFP2 NR D
Cena: 12,30 zł (netto: 10,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Baltic Masks - półmaska ochronna BM-002 FFP2 Baltic Masks - półmaska ochronna BM-002 FFP2
Producent: Baltic Masks
Cena: 8,61 zł (netto: 7,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Oxyline PÓŁMASKA FILTRUJĄCA XF 210V FFP2 NR D Oxyline PÓŁMASKA FILTRUJĄCA XF 210V FFP2 NR D
Producent: Oxyline
Cena: 12,30 zł (netto: 10,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

KLASA FFP2
Półmaski filtrujące klasy FFP2 nadają się do środowisk pracy, w których we wdychanym powietrzu są obecne substancje szkodliwe i mutagenne. Maski te muszą przechwytywać co najmniej 94% cząsteczek znajdujących się w powietrzu do wielkości 0,6 μm. Można je stosować, jeśli wartość graniczna narażenia w miejscu pracy nie jest przekroczona więcej niż 10-krotnie. Maski ochrony dróg oddechowych o klasie ochrony FFP2 są stosowane na przykład w przemyśle metalowym lub w górnictwie. Pracownicy tych sektorów stykają się z aerozolami, mgłą i dymem, które w dłuższej perspektywie prowadzą do rozwoju chorób układu oddechowego, takich jak rak płuc, i znacząco zwiększają ryzyko poważnych powikłań, takich jak aktywna gruźlica płuc. Ponadto dzięki zastosowaniu filtra z warstwą węglową maski niektórych producentów chronią przed przykrym zapachem w miejscu pracy.

Przykładowe zastosowanie: średnio toksyczne cząstki stałe, pyły azbestu, miedzi, baru, tytanu, wanadu, chromu, manganu, pyły drewna twardego, pył węglowy zawierający wolną krzemionkę powyżej 10%, włókno szklane, przemysł górniczy, chemiczny, hutniczy, farmaceutyczny, przy obróbce drewna twardego, spawanie, lutowanie, pyły respirabilne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl